صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان

در این مسابقات 27 تیم از روز هفتم خردادماه بعد از افطار در سالن پردیس همت به رقابت پرداختند. با توجه به نتایج حاصله از برگزاری مسابقات تیم های مجموعه مدد و بسیج به مرحله رده بندی و تیمهای بیمارستان فیروزگر و حراست به مرحله فینال راه یافتند.

اختتامیه مراسم روز دوشنبه مورخ 12/4/96 از ساعت 30/14 با حضور جناب آقایان دکتر میراسماعیل، دکتر مبارکی، دکتر عبادی فردآذر، دکتر بیات، دکتر بحرالعلوم، دکتر سرابی، دکتر عاطفی منش و جناب آقای تقوایی و اسطوره های فوتبال ایران(علی پروین و وحید شمسایی) و همچنین جناب آقای علیرضا دهقان(نماینده محترم مجلس شورای اسلامی)، جناب آقای کفاشیان(رئیس محترم فدراسیون فوتسال کشور) و جناب آقای مسعود مرادی(داور محترم بین المللی فوتبال) در محل سالن پردیس همت برگزار گردید.

این مسابقات بین تیم های مجموعه مدد و بسیج مرحله رده بندی و تیمهای بیمارستان فیروزگر و حراست مرحله فینال برگزار شد که در بازی اول تیم مدد، تیم بسیج را شکست داد و موفق به کسب مقام سوم گردید و در بازی دوم تیم حراست در ضربات پنالتی تیم فیروزگر را شکست داد.

این مسابقات بر اساس مصوبه شورای ورزش دانشگاه و با تأیید معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و توسط مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی از طریق واحد ورزش کارکنان برگزار گردید.

 ١١:١١ - 1396/04/14    /    شماره : ٣٩٣٢٤    /    تعداد نمایش : ١٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج